-Ось горе де ходить (Біда незбагненна)- Заміж виходить… Моя(!)наречена!!! -За кого красуня руда Виходить,Євмене? -У тім то й біда, Що…за мене!..
руда
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-Ось горе де ходить (Біда незбагненна)- Заміж виходить… Моя(!)наречена!!! -За кого красуня руда Виходить,Євмене? -У тім то й біда, Що…за мене!..