-Ходімо,куме,постріляєм (Я ще не був на полюванні)?;- То як:сезон зимовий відкриваєм?- Запропонував кум Роман куму Вані. * * * Ідуть(напав густий туман)- БАХ!!!-Шукає рачки… -Ну,що?-цікавиться Роман. -Немовби пір’я з качки… БАХ!!!-І впав на коліна… -Кого?-кум питає. -Стрибуна з трампліна(!), Бо палиць немає!..
сезон
1 post