До офісу бабій Гнат Жінку взяв Одарку… -Огляну я твій штат (Особливо секретарку). …Одягаються так гидко Референтки Оля й Віка… -…зате…дуже швидко!- Прохопилось в чоловіка.
штанги тягає
2 posts
-Щось вінгера немає (Кудись запропав)?.. -Його тренер не пускає, Бо…”штангістом”став… -Такого не чув я”приколу” (У світі чого не буває)- То він,крім футболу, Ще й штанги тягає?!. -Та ні.Не тягає (Біда йому-хоч плач)- М’ячем у них влучає… По сім разів за матч!..