-Чи новина є сумна (Чому не веселі), Та і сміх не долина З вашої оселі?.. -Хороше мені було: Пив,гуляв немало, А тоді…все(!)загуло (Зразу обламало)… -Потойбічні,певно,сили Втрутились,Євмене??? -Ні.Лікарі встановили- Хворе серце в мене(!)…
сміх
2 posts
Сказав Василь Мар’яні зранку, Тебе я хочу за коханку, Не мав ще я таких красунь, Ходи сюди, фунь-фунь, фунь-фунь! Мар’яна ж Васі так сказала, Таких, як ти я теж не мала, Від мене руки геть відсунь, Не хочу я фунь-фунь, фунь-фунь! Василь на те сказав в отвіт, Тобі давно за […]