-А скажи-но нам,дідусю, Чи ти був колись малий?- Питають Люба і Маруся. -Звісно.-відповів старий. -Тряслися всі квартали (Висновок зробила Люба), Як із тебе…реготали(!!!), Що ти лисий та беззубий!..
старий
2 posts
Стоїть юнак молодий Якраз серед дороги… Бачить:дядько старий Ледь волочить ноги… -Вулиця-вихиляс! Скажи мені,малий, Чи собака є у вас (І чи дуже злий)? -Ні.Собаки в нас немає- Не хочуть тато і ненька. Вправо дядько повертає І заходить потихеньку… З будки”песик”вилітає (Високий та кудлатий)- Кожух та штани шматає […]