Хто швидше,вище та сильніше (Мужність,краса,естетика!);- Що може бути цікавіше, Ніж ЛЕГКА АТЛЕТИКА?!. * * * -Подивися,жінко мила, Неповторну мить: Спринтер,мов на крилах, До фінішу летить… -О,стаєр…мабуть,з Т ого (Такому спека-не біда!);- Лиш глянь…яка у нього Розмірена хода… Щось не второпаю,Марічко, Дивних […]
сильніше
1 post