Стрів товариша шкільного Й напряму спитав його: -Як відчуття від року нового (Думаю що”ОГО-ГО”)? -Та почуваюсь наче…річ (За”перебір”-рахунок);- Бо під ялинкою всю ніч Лежав…як подарунок…
товариша
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
okСтрів товариша шкільного Й напряму спитав його: -Як відчуття від року нового (Думаю що”ОГО-ГО”)? -Та почуваюсь наче…річ (За”перебір”-рахунок);- Бо під ялинкою всю ніч Лежав…як подарунок…