-Куди ідеш,соколе (Пішака спитали)?;- Там же”бите поле” (Попаде немало)!.. -Заради війська свого Варто ризикнуть!!!;- За”битого”одного… “Небитих”двох дають!
варто
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-Куди ідеш,соколе (Пішака спитали)?;- Там же”бите поле” (Попаде немало)!.. -Заради війська свого Варто ризикнуть!!!;- За”битого”одного… “Небитих”двох дають!