О.Я. У Львові… чому не в котре?.. Лишилась душі заграва. У вересні не спекотно – Болілось і розтинало. Дощі застигали в серці Світало і засиналось. З тобою все було знову! Співалось і прощавалось… Венеції і гондоли І віденські кавалери… Все потім було стокотрим І відпливали галери… 7.11.17р.
вересень
2 posts
Захочеш – запросиш, Варення начаклуєш – пригостиш, Долі моєї чаклун Минулої і майбутньої… Але він… В наступне життя не окликає підвестися, Осінні абрикоси не збирає… Красуня не готує з них повидло… Але вона… Красуня марить про гірке насіння …чиєїсь вроди і… аквамарину Ій вистачає у світанках серпня… […]