Коли не хочеться додому, Де до дрібниць усе знайоме, Ти знаєш – там задуха й втома. Побути б трішечки самому… Якщо від затишку оскома, нестримно кличе несвідоме, яке й не висловиш нікому, і горло здавлює судома, бажанню скоришся одному – летіти в синє невідоме, де мрія легка, невагома, де б […]
відчуття дому
1 post