До зали Нюра зайшла (Оперу любила сильно), Своє місце знайшла І всілась повільно… Збоку”мобіла”заграла Й задвигалась фігура: -Алло!..Ні…Не брала… -Тихше…увертюра(!)… -Що?-сусідка проказала (Аж здригнулась Нюра);- Це-“Нокія”щоб ти знала (Сама ти…”увертюра”)!..
всілась
1 post