Їхав Іван Немудрук По лісі зеленім… Бачить:дівка(який”фрукт”!) Сидить біля клена. “Як підійти чемненько До такої цяці?.. О!Погарцюю я гарненько На своїй коняці. Вона скаже:Який кінь В тебе норовистий! А я їй:Ти це кинь… І дозволь присісти!” …-Годі тобі гарцювать (Я кому сказала!)!!! Злізь і коло мене сядь […]
їхав
1 post