А се мені розказувала ше баба. То було дуже давно. І от вмерла в одного чоловіка жінка. Ну але молода була ще. Лишила малу дитину чи навіть двоє дітей. А вони дуже любилися. Добре так жили. Файно так. Чесно. Та й він лишився якось так, ні сюда ні туда. […]
жахи
1 post