-Скажіть,куме,ви малому (Бо йому ТАК не мине!);- Хай він вдома й біля дому Не передражнює(!)мене!.. -Ану,миттю перестав… Кобилою(!)ржати(!)… Й годі(Я кому сказав!) Мавпу(!)зображати!..
зображати
1 post
Для голосування необхідно авторизуватись
ok-Скажіть,куме,ви малому (Бо йому ТАК не мине!);- Хай він вдома й біля дому Не передражнює(!)мене!.. -Ану,миттю перестав… Кобилою(!)ржати(!)… Й годі(Я кому сказав!) Мавпу(!)зображати!..