Сиділа я і мріяла у тиші, Йде лекція,всі пишуть і мовчать. А в зошиті рука римує вірші, Я думаю, як вірша розпочать. На етиці вивчаємо «кохання», І вчитель через паузу спитав: Це почуття – це радість, чи страждання? Й сердито зошит в мене цей забрав. Гортав, завмерши, не сказав ні […]
зошит
1 post