Я хочу..
Я хочу послухати спів солов”я,
Та тільки з тобою.
Можливо – це примха, ти скажеш, моя,
Та я не почую.
Я хочу, в задумі, на твоє плече,
Схилитись й мовчати.
А потім, сказати, як серце пече,
Тобі розказати.
Я хочу, щоб в очі, ще мокрі від сліз,
Дивився не вітер.
Я хочу, щоб тіло, промокле наскрізь,
Закутав, ти в квіти.
Я хочу, щоб очі дивились твої
У ніч цю на мене.
Я хочу, щоб птахи – дзвінкі солов”ї
Співали невпинно.
Я хочу, щоб серце, як вперше колись,
З грудей виривалось.
І птахою вільною летіти ввись,
Усе намагалось.
Я хочу почути ті перші слова,
Що мріяв сказати.
Я хочу відчути, що серцем жива
І вмію кохати.
Я хочу зустріти, на мить хоч, тебе,
Секунду єдину.
Бо час, що тікає у безвість – пусте
Й любові не спинить.
