Спасибі, Боже, за прожите літо,
За сонячне тепло й рясні дощі.
Що квіти милували ніжним цвітом,
Й гуділи знов над вишнями хрущі.
Спасибі за мелодії пташині,
За шум дерев і запахи лісів.
Дзижчання бджіл в медовій конюшині,
Безкрає море зернових полів.
Спасибі за сади, луги і ріки,
Що тішили картинами краси
І були нам, немов душевні ліки
Після снігів і довгої зими.
Спасибі за багатство урожаю,
Усі щедроти дарував нам Ти.
Тож, добрий Боже, ми Тебе благаєм:
Цю осінь теж для нас благослови!