Махнув хвостом у безвість рік Собаки:
Було̀ у ньому так щось, щось – не так,
Аж ось вже перед нами щічки-баки
Й рожевий милий ґудзиком п`ятак.
Це Свинка – господиня цього року,
Що нас оберігатиме у нім,
Тож хибного зробить не сміймо кроку,
Не засмутім її життям своїм.
Хай нам вона нарохкає достатку,
Тепла кохання, світлих почуттів,
Із рідними щоб все було̀ в порядку
І кожен те отримав, що хотів.
А ще хай у Всевишнього попросить
Для України миру в рік новий:
Хай ні вдова ні мати не голосять,
Бо син, коханий в дім вернувсь живий.
О, мила Свинко, року господине,
Чорненькі очка, ґудзиком п`ятак!
Хай злеє все у цьому році згине
І буде більше «ТАК», аніж «НЕ ТАК»!
