Для голосування необхідно авторизуватись

Спогад про школу

Як час летить, не стишуючи кроків!
Рокам і дням немає вороття…
Вже промайнуло 11 років,
Як школа провела̀ нас у життя.

Та в день, коли весні назустріч літо
Із впевненістю робить перший крок,
Коли ошатні йдуть до школи діти
Й останній там луна для них дзвінок.

До мене спогад лагідно прилине
Про той веселий безтурботний час,
Про школу, про навча̀ння і родину
Шкільну – маленький, милий серцю клас.

Згадаю про Оксану, Валю, Таню,
(На жаль, її немає серед нас),
Шкільному знову посміхнусь коханню,
Пірну в глибінь очей, мов в перший раз.

Згадаю хлопців, що бешкетували,
Зривались вчителі на них не раз…
Як ми сварились, мріяли, співали…
Куди ж летиш, скажи, безжальний час?!!!

З роками встигли ми усі змужніти,
Школярства шал пішов у небуття.
Хтось одружився, в когось навіть діти –
По-різному складається життя.

Та в плині днів спинімось і згадаймо,
Що швидко плине невблаганний час,
Про школу пам`ятати клятву даймо,
Бо ж ми сім`я, шкільна родина, клас!

І вдячність за науку ми складемо
Наставникам і рідним вчителям.
В житті, яким шляхом ми не підемо,
Шкільна зоря хай путь освітить нам!

2

Автор публікації

Офлайн 5 років

Юлия Ковальчук

425
Коментарі: 0Публікації: 252Реєстрація: 05-02-2019

Небайдужий читач

Достижение получено 11.04.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

Золоте перо

Достижение получено 22.03.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій