YES i NО
Шльопкы куплю YES тай NO –
бо такоє от кіно:
кажуть ,ош не поведе́ся*
й розгрібати фурт прийде́ся,
кіть** не з тої встав ногы…
Не туды и не сюды!..
Биля постели покладу
й, наконєц-то, з тої встану?
Я гадаю:YES чи NO –
вто удачі всьо равно:
кіть на мсті лиш стояти,
вать*** на ди́вані лежати
лиш махне її крыло…
Вобщем, лузер ты, зеро!..
Кіть помалы, а́йбо**** йти –
точно стрітиш на пути:
де й не думав, там найдеш…
Но,та як? стойиш? идеш?
Бабинець Ю.Ю.
Словник:
*не пощастить
**якщо
***або
****але

Яскравий коментатор
Достижение получено 22.08.2021Титул: Яскравий коментатор