Ген отам за селом,Дуб стояв зелений,Тож усі хто з гріхом,Не держіть секрети. Ось стежинка веде,Там де шелест листя,Не до кожних дерев,Підійти ділиться. Обіймає стебло,У сльозах красива,Той же бачить нутро,Мов зійшла озима. Всі думки в ниточки,Враз закрутить сміло,Зашумлять гілочки,І проб’ється світло. Ой дубочок, дубок,Недарма тут виріс,Полюбляє жінок,І відверту щирість.
Daily Archives: 15.03.2023
2 posts
Березень. березень ти, березіль, Весноньку красну клич звідусіль, Проліски хай розсипа по землі, На крилах тепло хай несуть журавлі. Як щебетом птаство весну віта, Так сонечком сяють жіночі вуста. Вони ж неповторні – жінка й весна, Їм треба належне віддати сповна. Бо прикрашають життя всім вони, Без них воно було […]