Яблуками пахне. серпень на порозі, А моє кохання в далекій дорозі. А, може кохання за мене забуло, Може його в мене і зовсім не було? Ні, було кохання, солодкі цілунки, Завмирало серце від п”янкого трунку. Яблука достигли.В серце стука осінь. А моє кохання десь блукає й досі. 1991 р.
Daily Archives: 08.08.2023
2 posts
. . . . . . . . . Й НАСТАНЕ НЕЗАБУТНІЙ ДЕНЬ… . . . . . . . . . .Так хочеться мені всміхатись, . .Та на душі моїй печаль, . .Так хочеться і посміятись, . .Та в серденьку моєму жаль. . .Сумую за тобою, сину, . .Несу […]