Для голосування необхідно авторизуватись

Про нещасну долю

Доля моя,доля.
Де ж ти поділась
І чому ти мене не забрала
І чого ти мене покинула на землі
Ну ти нещаслива доля
Горе перетнула
І ночей не бачила
І ночей засвітила
Ця доля мене незлюбила.
Ця доля мені недала горя.
Чому ця доля мені недала просто
померти.Чому,чому,ні!
Я ці гори перетнула
Ця доля недає мені спокою.
І ночей не до сипала
Тай що ночі плакала
Мені ж на цьому світі не треба жить!!!
ID: 863382
Рубрика: Вірші, Лірика
дата надходження: 02.02.2020 14:07:59
© дата внесення змiн: 02.02.2020 14:07:59
автор: Марічка Султана

3

Автор публікації

Офлайн 6 років

380667963269

4

привітна.щира,емоційна,письменниця.

Коментарі: 0Публікації: 2Реєстрація: 13-04-2020

Думок на тему “Про нещасну долю”