Для голосування необхідно авторизуватись

У КВІТКОВИЙ ДИВОГРАЙ КЛИЧУТЬ КВІТИ НАС!

 

. .                    У  КВІТКОВИЙ  ДИВОГРАЙ  КЛИЧУТЬ  КВІТИ  НАС!
. .І стою, як заворожена, я і любо задивляюся на чарівну калину, яка своїми білосніжними квітами – суцвіттями приязно вітає усіх перехожих коло зелених воріт, як вродлива наречена.
. .А поруч гонорово стоїть – величається розлогий, високий кущ молодого жасмину, який убрався у молочно-золотисті витончені квіточки, що розсипалися – розцвіли на кожній гілочці. А який неймовірний аромат – на всеньке подвір’я! І пригортає ніжно до себе заквітчаний жасмин свою дівчину – калиноньку…
. .Он там, під самісінькою хатою, вабив – надив ще один великий, вищий, пишний кущ жасмину, який щоденно на сході стрічає своїми дивовижними квітами яскраве сонечко і наповнює вранішнє повітря чудодійним запахом.
. .Закружляли у веселому танку з барвистими орликами високорослі білі, голубі, світло-оранжеві, біло-фіолетові, коричневі, блакитні, синьо-голубі іриси, або півники, що розцвіли цьогоріч пишно та гарно. Від легенького вітру й справді здавалося, що квіти хитаються – колишуться під акорди мелодійної музики – у таночку одні з одними.
. .У кольорову веселкову палітру гармонійно вписалися витончені малинові квіти з рожевим відтінком поважного клематису. Багаторічний улюблений кущ, зникнувши на тривалий час, дав волю – воленьку заквітувати молоденьким паросткам – діткам, які з’явилися із матінки – Землі ранньої весни.
. .Ще цвіте – красується у затінку темно-вишнева рання півонія, очікуючи урочистої миті, аби передати естафету квітування темно-рожевій півонії, яка й загляне – задивиться незабаром у краснеє літечко.
. .А волошки! Як справжнісінька лісова галявина, з’явилася перед моїми очима, коли розцвіли світлі сині волошки, що розрослися великими розлогими кущами під парканом. Адже коло сизуватого листя волошок зеленіли ніжні листочки конвалії, яка вже чарувала людей своїми біленькими дрібненькими дзвіночками – квіточками раніше.
. .Чарівною окрасою барвистою квітника є насичені зелені кущики пухнастого холодку з ніжними тонесенькими гілочками – листочками. Оцей зелений вишуканий холодок зустрічає – супроводжує у безперервному квітуванні усі найкращі квіти на Землі!
. .І знову У КВІТКОВИЙ ДИВОГРАЙ КЛИЧУТЬ КВІТИ НАС!
. .                                        ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                                        23 травня 2019-21 р.
1

Автор публікації

Офлайн 13 години

Тамара Романюк

938
Коментарі: 28Публікації: 432Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій