Для голосування необхідно авторизуватись

ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ…

. .                   ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ…
. .Життя… Життя прекрасне! Життя подароване нам ГОСПОДОМ БОГОМ. То як його, та й не любити! Ми ж бо радіємо – насолоджуємось неповторною красою і чарівним різнобарв”ям ніжних квітів, спостерігаючи за дивовижним їхнім квітуванням. Ми вдихаємо щоденно цілюще вранішнє повітря, впиваючись його неймовірною свіжістю і витонченим смаком. Ми щасливо стрічаємо на зорі величне сонце, яке своїм яскравим промінням ласкаво зігріває – обіймає матінку – Землю. Ми вслухаємося у дзвінкоголосся пташиного співу, що лине – переливається ніжними мелодіями із затишних дібров. Ми милуємось – вдивляємось у безмежну таємничу далину ГОСПОДНІХ небес, скільки сягає зір.
. .А найголовніше – наше життя сповнене життєрадісними миттєвостями безтурботного дитячого сміху найрідніших кровиночок, які дарують нам радість і втіху, приймаємо – пишаємось вірною синівською любов”ю і турботою – піклуванням рідних донечок, ще маємо дорогоцінний час, аби поспілкуватися – пригорнутися до батьківських грудей, поцілувати материнські руки, низенько вклоняючись.
. .Так, життя прекрасне, бо ми завше поринаємо у дорогі спогади, де так файно пахне вічною ріднизною, де жде – чекає мамина хата, де проминуло – промайнуло щасливе дитинство і незабутня юність, бо ж не повторюється таке ніколи…
. .Як не радіти життю, коли чується – ллється рідна милозвучна українська мова над просторами Батьківщини, та й по всенькому світові, співається – лине мелодійна пісня народна, і читається, вивчається, досліджується, проповідується СЛОВО ГОСПОДНЄ серед людей.
. .А здоров”я, спитаєте ви? Молімося за кожний подих у житті прекраснім, аби хвороби – болячки обминали нас, бо ж ВСЕВИШНІЙ випробовування різні посилає нам, аби ми загартовувались щомиті, дбали про ближнього свого, виконували Заповіді Божі, бо ж “БОГ Є ЛЮБОВ”. І БОГ дарує нам життя.
. .За МИР молімося безперестанку, за МИР у нашій УКРАЇНІ, та й на всій Землі, аби кровиночки рідні наші ніколи не знали війни, аби життя і в них завжди було прекрасним, щасливим, безхмарним, МИРНИМ…
. .ЖИТТЯ ПРЕКРАСНЕ!
. .                                         ТАМАРА РОМАНЮК,
. .                                         2 квітня, 27 червня 2021 року.
2

Автор публікації

Офлайн 5 години

Тамара Романюк

933
Коментарі: 28Публікації: 429Реєстрація: 06-02-2020

Вибір видавця (Вересень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Вибір видавця (Вересень 2021)

Небайдужий читач

Достижение получено 16.02.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій