Важко розчаровуватись в людях …
Каменем в душі гнітюча біль.
І тривожна каламуть у грудях
Як вчорашній понадміри хміль.
Знов довіра потерпа поразку,
Знов вже вкотре зрада на коні…
Проведіння ну підкинь підказку,
Як не опікатися мені!
Бо чим більше віриш тим сильніше,
Тим гостріше болю відчуття.
Серце, моє, серце будь мудріше…
Зачинись міцніш благаю я…
