Їхав Іван Немудрук
По лісі зеленім…
Бачить:дівка(який”фрукт”!)
Сидить біля клена.
“Як підійти чемненько
До такої цяці?..
О!Погарцюю я гарненько
На своїй коняці.
Вона скаже:Який кінь
В тебе норовистий!
А я їй:Ти це кинь…
І дозволь присісти!”
…-Годі тобі гарцювать
(Я кому сказала!)!!!
Злізь і коло мене сядь
(Додала зухвало)!..
-Слухай:ти це кинь
(Не хочу я сісти)!
Подивися…який кінь
В мене норовистий!..