Для голосування необхідно авторизуватись

Захопився…

 Їхав Іван Немудрук

По лісі зеленім…

Бачить:дівка(який”фрукт”!)

Сидить біля клена.

 

 “Як підійти чемненько

До такої цяці?..

О!Погарцюю я гарненько

На своїй коняці.

 

 Вона скаже:Який кінь

В тебе норовистий!

А я їй:Ти це кинь…

І дозволь присісти!”

 

 …-Годі тобі гарцювать

(Я кому сказала!)!!!

Злізь і коло мене сядь

(Додала зухвало)!..

 

 -Слухай:ти це кинь

(Не хочу я сісти)!

Подивися…який кінь

В мене норовистий!..

1

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Yurii Kovall

441
Коментарі: 0Публікації: 261Реєстрація: 11-04-2020

Золоте перо

Достижение получено 20.04.2020
Присвоюється автору, який подав на сайт 100 і більше публікацій