В нас сьогодні буде свято!
Бо у татечка зарплата!
От тепер ми вже багаті
Віддамо якусь квартплату
Накупляємо ковбаси,
Сало, сир, смачненьке м’ясо
Тато йде до банкомату,
Щоб отримати зарплату,
У штани кладе купюри,
..А в кишені були дюри!!
Плаче тато, виє мати..
Я ж не буду сумувати..
Кілька днів пройшло у скруті,
Всі сердиті та надуті…
Але ж горю не бувати,
Тепер є зарплата в мати!
Мама йде до банкомату
Поруч з нею йде і тато
На порозі їх стрічаю
І з сестричкою питаю.
Чи буде в родині свято,
Чи грошей тепер багато?
Сумно мати відповіла:
«Я чогось не зрозуміла…
Видав банкомат купюри
Та у ньому, мабуть, дюри…»
От мораль – напевно, свято
Буде тільки в депутата….