Для голосування необхідно авторизуватись

Хто мене має за свою?

Хто мене має за свою?

Хто мене має за свою?

Я до цих пір чужа в цім світі.

Чи може той старенький ясен

гіллям упертий в ноосферу?

Чи той горішок молоденький?

Мабуть,горіх…

Таки  горішок!

Він у торішнім жовтні прянім

маленьких Всесвітів безодню

трусив на мій русявий Всесвіт.

…А деревій,облізлий дуже ( усе його тисячолистя пішло індикам

на обіди) , дивився прикро й трохи ніжно.

Я його маю за свого: люблю як в чаєві гірчинка і трохи ніжності.

Чия ти?

 

 

2

Автор публікації

Офлайн 6 років

Олена Павленко

25
Коментарі: 0Публікації: 9Реєстрація: 10-08-2020