“Карусель”
Так важко зазирати в календар
І знову все ж прощатися із літом
Когось на парті, десь там жде буквар
Когось колони універу із граніту
Це літо було мокре, ну і що?
Бували й в ньому промені багряні
І в наших душах, знову щось цвіло
Ми від кохання були знову п’яні
Та все ж перегортає календар
Нову сторінку, зовсім не вагому
І на роботу вийде кочегар,
Вогонь розпалює у котлику живому
Заплутає у куртки холоднеча
Блищатиме в калюжах сяйво ліхтарів
До школи поспішатиме малеча
У ранці, надивившись теплих снів
І ми з тобою станемо прощатись
У різні сторони розкидають міста
Пообіцяй що будеш зберігати
Між нами хоч би крапельку тепла…
30.08.2020.
