Осінні зорі,леле,зорепад!
Бо то ж не айстри,справжні тобі зорі
Віват,красуне,осене,віват!
Світи,руда,світи,бо грудень скоро.
Нехай цвітуть і айстри і серця,
у баби літо світить павутинням,
і як же бабі літо до лиця,
і дух отой від картоплиння синій.
Курличуть журавлі кукурудзам,
прив’ ялі перевесла пахнуть ставом.
Ще їде сіно в говірких возах
ще я на тому возі – з татом.