Для голосування необхідно авторизуватись

Якби бігти могла ….

Якби бігти могла – то побігла б,
Якщо б крила мала то знялася б увись!
Й хоч хвороба стиснула все тіло
Але я все ж думками літати учусь.

І нехай я не зможу в цім світі
Поблукати просторами житніх полів –
Я думками до моря буду летіти,
До безкраїх горизонтів і берегів.

І нехай це лиш мрія, фантазія –
Все одно ,хоч і терплячи біль
Буду мужньою, не здамся я,
Поможи витерпіти все, Боже мій!

до 150 -річчя з дня народження
Лесі Українки
(світлина з інтернету)

8

Автор публікації

Офлайн 1 місяць

Ruslan

315

я не поет - я тільки тінь блукаюча в пустелі ...

Коментарі: 820Публікації: 54Реєстрація: 22-04-2020

Срібне перо

Достижение получено 08.04.2022
Присвоюється автору, який подав на сайт 50 і більше публікацій

Яскравий коментатор

Достижение получено 30.04.2020

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 27.04.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій

2 коментарі “Якби бігти могла ….”