Я поет! І хочу справжній бачити це світ,
Без «макіяжу», без ілюзій.
І вдихати кисень,
Наповнений весною і тобою.
Я поет! І я без крил літаю,
І мрію про далекі ті світи.
Від класичної музики «таю»,
Хоча на HARDKISS мрію піти.
Я поет! І я такий як ти,
Хочу жити, мріяти кохати.
Всім серцем вірити в добро,
І пустоту не відчувати.

Думок на тему “Я поет”
Гарно!..