ЛЕСЯ Адамова-Стецович
Місяць осені останній:
день похмурий, дощ холодний…
Гуляю якось у Фейсбуці –
сповіщення:вам запит в друзі!
Читаю (літери латинські)
Adamová…Цікаво, звідки?
Словачка? може польська пані?
“Brno, Сzech Republik” – бачу дані.
Я друзів небагато мав,
тож запит той тоді прийняв.
З’явилася у стрічці “чешка”
(іще не знав, що то землячка)
У профіль часто заглядав,
вірші хороші там читав…
А потім на TV побачив
знайому “чешку” в передачі
(“наша чешка” – так удома
звуть оцю мою знайому):
звичайна, із села гірського –
ну що, здавалося б, такого?
Всіх пам’ятати? їх багато!..
Є зустрічі, що наче свято!
Взнав:краю рідного окраса
вона – русинська поетеса!
P.S.
Хоч лиш заочно я вас знаю –
що при́йняв запит не жалкую!
Бабинець Ю.Ю.

Думок на тему “НАСТАВНИЦЯ”
https://m.youtube.com/watch?v=CCQo-QswKQg&list=LL&index=1&t=24s