Кружля кульбабки білий-білий пух,
Квітує в полі молодеє жито.
Це в капелюсі синім тепле літо
Вже вкотре робить традиційний круг.
І запах свіжоскошеного сіна
Стоїть, здається над усеньким світом.
По росяних стежках згори в долину
Йде у вінку ромашковому літо.
Чую: про щось шепочуться берізка з кленом,
Так ваблять зір чудові ніжні квіти,
Та й думаю, що вже життєве літо
Підкралось непомітно і до мене.
1997 р.

