Поля втрачали ніжність у імлі,
Лиш мрів краєчок неба голубого…
Як все буде прекрасним на землі,
То не будЕ прекрасного нічого!
ПОЛЯ ВТРАЧАЛИ НІЖНІСТЬ У ІМЛІ…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Поля втрачали ніжність у імлі,
Лиш мрів краєчок неба голубого…
Як все буде прекрасним на землі,
То не будЕ прекрасного нічого!