Серпневої пори надворі спека,
Милує око квітковий розмай.
Та вже красуня-осінь недалеко,
Її багату й щедру зустрічай
Листочки на берізках пожовтіли,
Намистечко калина одягла,
Намистечко калина одягла,
А бабиного літа павутина
На сонці сяє, сріблом виграва.
Достигли у саду медові груші
Усюди яблук дивний аромат.
Та лише в серце не впускаймо осінь,
Йому ж про літо ще співать й співать.
2015 р.

