Живеться – то й на краще сподівається
І мріється про щастя неземне,
Надіється і любиться й кохається
Та віриться, що лихо обмине.
Але в житті усякого трапляється:
І радість зустрічей, і гіркота розлук,
Бо чого хочеться, на жаль не все збувається,
Тоді тривожний чути серця стук.
Нехай же всім фортуна усміхається,
В сімейнім морі буде повний штиль,
Добро хай в душах завжди озивається
Добро хай в душах завжди озивається
І зорі айстрами хай стеляться до ніг.
2013 р.

