Хіба я винна, що весна в дорозі,
Надворі мряка і холодні ночі,
Ще ніби крадеться мороз, як злодій,
Й далеко чути безперервний гомін.
Мені погано… то ж кричу від болю,
Душа нестримно клекотить на зводі,
Ніхто не виправить сьогодні долю,
Тож як долати перешкоди в млості?
Вина надпити забажалось нині,
Забути хочу про життєву догму,
Місток нехитрий рятівних традицій,
Хмільну б утримати ще якось норму…
Напій журбу не переможе звісно,
Коли загляну в ті криві дзеркала,
То бачу тільки лиш спокусниць відьом,
Все, досить…буде їм… остання крапля.

Яскравий коментатор
Достижение получено 04.04.2021Титул: Яскравий коментатор