Поселились горобці в просторій шпаківні,
Усю зиму там сиділи тихо та спокійно.
А як сонечко весняне сніги розтопило,
“Господарі” повернулись у свою ” квартиру”
“Квартирантів” непроханих стали виганяти,
Ті ж не хочуть вибиратись із гарної хати.
Крику й шуму наробили, що чути далеко
І летіло пір”я сіре й устеляло землю.
Довго-довго “воювали” шпаки з горобцями,
Врешті-решт вони прогнали тих нахаб зухвалих.
Висновок сам напросився, візьміть за основу:
Не привласнюйте ніколи нічого чужого.
2016 р.

