Плакуча верба-вербиченька
Схилила віти над річкою.
-Ой, вербо, вербо плакучая,
Що тобі сниться, подруженько
Ночами довгими-довгими
Осінніми та зимовими?
Веснонька-красная мариться
З своїми дивними чарами,
В сні бачу я ще і літечко
Та солов”я чую пісеньку
Гарну, чарівну, чудесную,
Що звеселя моє серденько.
Вода тепленька-теплесенька
Ніжки лоскоче легесенько.
Чекаю вже, не дочекаюся
Весняного сонечка ясного
І літечка-літа квітучого
Та соловейка співучого.
2017 р.

