До 5-ї річниці сімейного життя, своєму чоловіку присвячую…
П’ять років вже минуло з того часу,
Як ми з тобою створили сім’ю,
Як ми з тобою долі об’єднали –
Дві різні стежки з’єднали в одну.
Було багато: радості і суму,
Та попри все – ми разом, ми удвох,
Йдемо вперед, долаючи каміння,
За руки взявшись, нас веде любов.
Спасибі долі, що ти є у мене,
Що ти зі мною поруч кожен день.
Най полум’я любові не зітліє,
А тільки лиш яскравішим стає.
29.07.2018, © Анна Силка
