Тобою я живу й тобою марю ,
Як марить літняя земля дощем.
Тебе люблю, як небо любить хмару,
Горю тобою, наче сонце днем.
Я скучив за тобою серед ночі,
Як сумно зорям в місячній імлі.
Тобі в коханні признавався в очі,
Коли босоніж бігли по землі…
А зараз ми розлучені містами
І ти одна в холодному кафе.
Бетонні стіни плачуть поміж нами,
Короткий надпис вітражем живе.
Оте послання, то чиясь цитата,
Про щось говорить і про щось мовчить.
Вдяглася доля в маску супостата —
Знущається коханням, що болить.
Ти не обпалюй, доле, мої крила!
Мені на них летіти ще кудись.
Я пригорнусь коханням до вітрила
Й наперекір тобі здіймуся ввись…
Бо знаєш, доле, я ведучий в танці !
І не боюсь твоїх я терезів.
Хитай ти ними ввечері і вранці,
А я хоча б почую їхній спів…
Ти, доле, вибач, я лишаюсь з нею.
Нас не розлучать, ні міста, ні час.
Її люблю, як корінь любить землю.
Горю я нею, бо вогонь не згас..
4 коментарі “Тобою …”
Молодець!!! Я в захваті від твоїх віршів.!Бажаю тобі успіхів!
А де проголосувати? Вірш чудовий
Уважно слідкую за творчістю Віталія Білозіра Чудова лірика!Несподівані образи,літературні тропи ,стилістика…Юнак,безперечно,талановитий!і цей вірш заслуговує на захоплення:щирий,оригінальний.
Бажаю успіху!натхнення і легкого пера!
Чудово!!!