*Без тебе”
Без тебе більш не можу я
А ти десь там тихенько ридаєш в подушку
А тут навколо лиш люта війна
Зібрались хлоп’ята зіграти в війнушку
Усіх вже дістала ця люта війна
Умита земля не раз кров’ю
Ти дома кохана сумуєш одна
Та тут я живу лиш твоєю любов’ю
І знову обстріл й позиції в пеклі
Хвилини розлуки з тобою нестерпні
Нас б’ють та назад більш нема відступати
Бо знаємо дома чекає нас мати
Щоночі стріляють ніхто не засне
І ночі проходять немов і не були
І мирного неба ніхто не верне
І що це таке тут вже й люди забули
В. Прокопович……
07,11,2014,
