Выхожу – вдыхаю,
Весна… – понимаю…
Распахну – открою,
Радости не скрою…
Вычеркну – забуду,
Но поверю в чудо…
И не так бывает…
– отряхну колени…
Что нас не ломает –
Делает сильнее!
И не так бывает…
Для голосування необхідно авторизуватись
ok
Выхожу – вдыхаю,
Весна… – понимаю…
Распахну – открою,
Радости не скрою…
Вычеркну – забуду,
Но поверю в чудо…
И не так бывает…
– отряхну колени…
Что нас не ломает –
Делает сильнее!