Залишити про себе слід – це так важливо.
Щоб не прожити задарма життя,
Життям потрібно йти через кропиву,
І бажано аби була жалка.
То не життя , коли не маєш згадки,
Скільки діл зробив: для себе , для людей,
І не шукай в думках розгадки,
І скільки часу вимага людський прогрес..
Шукай шляхи з гострим камінням,
Де в ноги лезом стелиться трава,
Бо тільки так ти виробиш терпіння,
Душа не стане квола і черства..
Шукай шляхи ,де лице лупитиме лозина,
А руки сіктиме рогоза-
Для матері ти назавжди дитина,
Стій в світі твердо,як стоїть земля.
Не піддавайсь любій спокусі,
Іди своїм шляхом,
І бажано,щоб ноги були босі,
А стежка обросла терном.
Бо тільки так ти виробиш терпіння-
І хай тектиме гіркий піт,
Бо лиш ногами босими об зле каміння,
Залишиш після себе гідний слід.