Для голосування необхідно авторизуватись

Україно!

Відпущу зорепадами сльози вночі,

Хай блищать десь росою у полі.

Прокидайся, благаю і вже не мовчи,

Покажи свою силу і волю.

 

Україно, серцю мила, вставай, вставай!

Бо в єднанні наша сила,

Тож давай, давай!

 

Подивись на своїх сиротят-дітлахів,

Що пішли мандрувати по світу.

Повертаються хай до осель до своїх,

Аби мали свій дім їхні діти.

 

Позбирай, об’єднай всі таланти свої.

Разом зможемо швидше піднятись.

Зберегти для нащадків багатства свої

І єдиной родиной лишатись.

 

Україно, серцю мила, вставай, вставай!

Бо в єднанні наша сила,

Тож давай, давай!

3

Автор публікації

Офлайн 6 років

AnastasiyaOk

13

Моя душа завжди відкрита для тих, хто хоче бачити її...

Коментарі: 0Публікації: 4Реєстрація: 02-08-2020