Для голосування необхідно авторизуватись

Останній лист додому

♥Останній лист додому

 

Я вперше взяв у руки автомата,

Я пам’ятаю сльози на очах

Старої неньки… Гордість тата,

Коли я взяв у руки автомата

І страх. Та я мовчав.

 

Я відчував, що буде там нелегко,

Що будуть гинуть друзі й вороги

В снігах прокляті… Темне пекло,

Я відчував, що буде там нелегко

В полоні Матінки-Зими.

 

Я не бажав дивитись Смерті в очі,

В пусті зіниці холоду й журби

Прости мене,- кричу посеред ночі,

Я не бажав дивитись Смерті в очі

Благаю Бога : “Змусь Її піти”.

 

Я вперше залишаю рідний дім,

До зброї стати вже прийшов мій час

Для нас… Я чую лютий грім,

Я вперше залишаю рідний дім

Щоб захистити вас.

 

Я думаю, що будете пишатись,

Ну от і все. Не взмозі більш писать

Тяжкі думки… Лиш встигну вам зізнатися,

Що вы, напевно, будете пишатись

І пам’ятать, якщо погину, пам’ятать.

5

Автор публікації

Офлайн 4 роки

Анна Губіна

1 653

Я полюбила душу, а не тіло
І щастя криється в буденності життя.
Солодка та оманлива надія
Веде мене за руку в майбуття

Коментарі: 135Публікації: 181Реєстрація: 12-08-2020

Автор місяця (Серпень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Автор місяця (Серпень 2021)

За публікацію “Сладкий дым”

37 вподобань користувачів у серпні

Яскравий коментатор

Достижение получено 06.07.2021

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 05.10.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій