Для голосування необхідно авторизуватись

Щастя в тобі…

Щастя в тобі..
Не намагайся побачити в людях те, чого в них немає. Не випрошуй кохання, дружбу,… Чуже… Не своє. Якесь бридке і холодне. Не намагайся щось втримати, навіть, якщо боляче. Якщо це твоє… Воно нікуди від тебе не дінеться. І так в усьому… І в коханні, і в роботі… І в бажаннях.
Мало лише хотіти чогось, діяти… Повір… Завжди все отримує той, хто працює над собою.  Не обов’язково зрушувати гори, аби вони перед тобою відкрилися, достатньо просто сісти на пагорбі і зачекати слушного часу, щоб набратися сили і підкорити цю гору.
Відповіді шукай в собі.
Ми вправі змінити наше життя на краще, якщо не будемо кидати свої вміння та сили в різні сторони, тим самим нічого не добившись
На все свій час.
Потрібно терпіння, сила волі та незламну віру в те, що все вдасться. Йти до цього, самоаналізувати себе та свої вчинки… Лише тоді ми дійдемо до мети і будемо і повній гармонії з собою та світом.
Я щиро бажаю тобі дійти до своєї цілі, зустріти справжнє кохання, та багато що залежить від нашого вміння пробачати, довіряти, підтримувати, відкриватися, йти на компроміс, падати і підійматися, засунути свій норов в дупцю, коли кохаєш.
Кохання, це найважче з випробувань долі… Лише словами щастя не влаштуєш. Тут потрібно відчувати людину, знати, коли зупинитися в сварці, щоб не перетнути межу, коли обійняти, коли поступитися
Це важко та…. Все можливо.
Я вірю, що ти зможеш спочатку розібратися в собі, чого ти дійсно хочеш і що ти наразі можеш. Взятися за кропітку роботу душі та серця, а там і Бог у поміч.
2

Автор публікації

Офлайн 3 місяці

Анна Губіна

1 653

Я полюбила душу, а не тіло
І щастя криється в буденності життя.
Солодка та оманлива надія
Веде мене за руку в майбуття

Коментарі: 135Публікації: 181Реєстрація: 12-08-2020

Автор місяця (Серпень 2021)

Достижение получено 18.10.2021

Титул: Автор місяця (Серпень 2021)

За публікацію “Сладкий дым”

37 вподобань користувачів у серпні

Яскравий коментатор

Достижение получено 06.07.2021

Титул: Яскравий коментатор

Присвоюється користувачу, який прокоментував 50 і більше публікацій

Небайдужий читач

Достижение получено 05.10.2020

Титул: Небайдужий читач

Присвоюється користувачу, який оцінив 50 і більше публікацій