~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Не змогла визначитись з мовою. Так думки приходили… Тож подаю двома.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
***
Я не заплачу больше при тебе!
Смогу! Мне хватит сил держаться!
Пусть в горле ком, но буду я стараться…
Кому я вру?… Я снова вру себе…
И вены вскрывать правдой я не буду.
Зачем экспрессия? Всё сказано не раз.
Пора разрушить все иллюзии о “нас”.
Разрушу!… Жаль, что не забуду…
Я предложила тебе всё, что я имела:
Присутствие и небо на моём крыле.
Тебе же важно только то, что на земле.
А я и небо?… Тебе нет никакого дела…
Пусть боль потери небом не разбавить.
Я заберу свою потрёпанную душу.
С тобой я кит, что выброшен на сушу…
А ты?.. Оставь себе воспоминания на память…
***
Я не заплачу більше при тобі!
Я зможу! Буду що є сил триматись!
Крізь ком у горлі буду намагатись…
Кому брешу?.. Я знов брешу собі…
І розкривати вени правдою не буду.
Вже без експресії. Все сказано не раз.
Лиш зруйнувати всі ілюзії про “нас”
Я мушу… Але не забуду…
Дала тобі все те, що сама мала:
Присутність й небо на моїм крилі.
Тобі ж потрібно лише те, що на землі.
А я і небо?.. Тобі цього замало…
Крізь біль і сльози розпочну спочатку.
Свою пошарпану я забираю душу.
Бо я мов кит, що вистрибнув на сушу…
Лиш спільні спогади лишу тобі на згадку…
Анна Корольова
16.07.2019